Cestovní pojištění

 

 

Cestovní pojištění

Nejen pro klienty naší CA přinášíme exkluzivní příležitost uzavření cestovního pojištění. Na základě našich zkušeností, kdy klienti žádají různé produkty s různou náročností pojistného krytí, jsme rozšířili poskytovanou nabídku.

Vybrat si můžete z různých variant pojištění. Cestujete po České Republice nebo v zahraničí. Žádáte pojištění základního krytí léčebných výloh, nebo chcete mít to nejlepší na trhu a být bez starostí po celý rok jako jednotlivec, pár, či celá rodina. Pro Vás tu máme produkt.

Nabízíme vám produkty dvou oblíbených pojišťoven.

 

Vyberte si komplexní pojištění Allianz s neomezenými výdaji na léčení, pojištěním zavazadel, odpovědností, doplňkových asistenčních služeb a úrazu. Pojištění storna zájezdu je součástí v základním balíčku. Sportovní aktivity je možné připojistit. Pojištění sjednáte již od 13 Kč. Pro zobrazení kompletního rozsahu pojištění se základními balíčky, klikněte na logo Allianz níže.

 

Allianz
více zde

 

Pro klienty žádající maximální komfort v cestovním pojištění nabízíme produkty ERV Evropské pojišťovny. Pojištění jednotlivců, partnerů či rodiny. Balíček pojištění letní dovolené, nebo celoroční pojištění. Prostě cestování bez starostí. Vyberte si on-line z produktu, který Vám bude nejlépe vyhovovat, více po kliknutí na Logo pojišťovny.

 

ECP

více zde

 

 

 

 

 

Vytvářím objednávku...