Parkování na letišti

Příprava na dovolenou může být sama o sobě náročná. Proč si život ještě komplikovat tím, kde budete parkovat svého motorového mazlíčka při svém pobytu na dovolené. Řešit jeho bezpečí a Váš transfer na letiště. To již řešit nemusíte. Jednoduše se k letišti odvezte vlastním autem! Nabízíme Vám službu parkování u letiště, a pokud preferujete právo volby, jako my? Máte možnost výběru rovnou ze dvou partnerských parkovišť, které jsou na dosah letišti Václava Havla v Praze.

Své auto zde bezpečně zaparkujete (elektronicky střežené parkoviště), pracovník parkoviště Vás a vaše zavazadla naloží do připraveného minibusu a odveze až k letištní hale. Po Vašem návratu z dovolené budete zpět přepraveni k Vašemu vozu.

Parkoviště po dobu vašeho pobytu nejen že vůz střeží nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň Vám nabídne doplňkové služby, jako ruční mytí, vyčištění interiéru, dotankování paliva. Auto Vám případně přistaví rovnou k letištní hale.

Za objednané služby můžete platit v hotovosti, fakturou (převodem), nebo kartou na místě. Služby si můžete jen rezervovat a platit až při odjezdu, nebo je uhradíte jako předplatné při objednávce.

Partnerská parkoviště (stačí kliknout na logo a rezervovat):

Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.